Je zou er misschien een hoekje glas op kunnen kitten? Dat zou wel voor wat extra stevigheid moeten zorgen lijkt me.
Even goed kijken of het een kras of scheurtje is, loopt het helemaal door of tot het midden is het zeker een scheurtje en zou ik persoonlijk toch even iets erop willen kitten.
Of misschien is dit een mooi moment om even marktplaats af te speuren naar een nieuwe(re) bak?
Mijn bak (160x50x50cm) heeft sinds aanschaf ook een klein plekje in de bodem aan een van de zijkanten, tot nu toe houd het prima en volgens de vorige eigenaar zat dit er al langer in. Ik ben ook rustig aan het kijken voor een andere maar heb er nog geen haast mee.
Als de bak in de kelder staat zou ik me niet heel druk maken maar staat ie op zolder of in de woonkamer oid dan is wat meer zekerheid toch wel fijn lijkt me.