Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Heb je er echt last van? Bij mij is het silicaat ook hoger dan ik met de JBL set kan meten. Maar het zorgt in de praktijk eigenlijk niet voor problemen.
Silicaat zorgt ook niet voor de bruinalg maar deze alg voedt zich er wel mee dus hoe lager hoe beter. Maar de oorzaak is volgens mij meer teveel organische belasting en dat zie je vaak bij de opstart.
Ik zit net zoals @Ronald_J altijd boven de maximale waarde van de JBL testset. Er zit hier bij mij altijd veel silicaat in het water. Ik heb er nog nooit merkbare problemen door gehad. Tijdens de opstartfase wat bruinalg maar dat is volkomen normaal. Ik zou me zonder merkbare problemen weinig zorgen maken.
Deze site maakt gebruik van cookies om de inhoud te personaliseren, jouw ervaring aan te passen en om je ingelogd te houden als jij je registreert.
Door deze site te blijven gebruiken, stem je in met ons gebruik van cookies.