Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Wanneer kan ik garnaaltjes toevoegen aan een nieuw aquarium
Ik ben een nieuw aquarium aan het opstarten, draait nu een week, kan ik er al wat garnaaltjes in doen zodat er wat leven in de brouwerij komt?...en is ook goed voor de bacterie opstart shizzle begreep ik.
Garnalen zijn juist erg gevoelig dus daarom altijd 4 weken indraaien en liefst nog iets langer. Je kan wel wekelijks een klein beetje voer verkruimelen voor de opstart.
Gewoon 1 appelslak in stoppen, werkt prima als opstartmanier, neem dan geen spixi-appelslak want die zijn onzijdig en dan heb je in notime een slakkenplaag