Wat is er nieuw

Black molly

  • Onderwerp starter Onderwerp starter WendyG
  • Startdatum Startdatum
W

WendyG

Guest
Hoi. Vraagje; op 16-1 hebben wij twee vrouwelijke black mollys gekocht. We wisten dat ze sperma op sloegen, dus toen er 1 dik werd, waren we niet ongerust. Ondertussen word ze dikker en dikker en de draag tijd is toch wel voorbij. Ze zwemt vrolijk rond, beetje agressief tegen de andere black molly en niet de rest van de vissen en ontlasting is normaal. Iemand enig idee wat het kan zijn?

unnamed.jpg
 
baby's...


of je moet bij je zelf nagaan of je ze niet teveel voert
 
De andere hebbn het niet en ze geeft ook niet over na het eten. Omdat ze vrijwel direct dik werd en draagtijd 3-4 weken is, dacht ik dat het niet meer kon?

Uiteraard hoop ik nog steeds dat het babys zijn ;-)
 
De draagtijd kan wel 6 tot 8 weken zijn.

Eigenlijk zijn dit geen makkelijk vissen.

- warm water rond minimaal 25 graden voor de kleine vorm en 27-30 voorde grote vorm..
- Hoofdzakelijk plantaardige voeding bv Malawicichliden vlokken.
- een kleine zouttoevoeging voor de grote vorm.
- grote vorm minimale bakmaat 1 meter, kleine vorm 80cm.

Jij hebt de kleine en gemakkelijke vorm.

De plant rechts lijkt een spathiphyllum een kamerplant die vaak onterrecht alsaquariumplant wordt verkocht.
 
Dat is langer dan wat internet me verteld! Blij met de kenners hier 🙂 en blij dat ik de kleine makkelijke vorm heb 🙂 de planten heb ik inderdaad in het planten topic ook staan, want volgens mij zit ik daar nog niet goed in... Ong half uur hier vandaan zit een specialist ;-) morgen eens info inwinnen en miss andere planten. Mijn bak in is aanbouw nog 🙂

Dus voor deze vis maar even afwachten begrijp ik. Gelukkig is ze dan waarschijnlijk iet ziek. Ik hou jullie op de hoogte!
 
Hoi. Black molly nog steeds niet bevallen staart heeft nu ook een splitsing... Iemand nog andere ideen?
 
Niemand nog andere idee�n? Ze zwemt nog steeds vrolijk rond hoor 🙂 het oogt verder prima, is meer mijn nieuwsgierigheid,
Heb goed opgelet en ze eet niet meer dan de andere zover ik kan zien.
 
Zolang ze goed eet, rondzwemt, zou ik me niet al te veel zorgen maken.
Die staart kan zijn door een gevecht met de andere black molly, ze vertoont toch agressief gedrag vertelde je.
 
Dat zou inderdaad best kunnen. Dan ga ik me geen zorgen meer maken 🙂 dankje
 
hee ik heb een vraagje is dit het begin van eenzwangere black molly ?
1234908_226402604231843_1347447107_n.jpg
 
Moeilijk te zien,he.
Mollies zijn altijd al dikbuikig geweest.

En is het toch zo, dan wat GEDULD.
Kost niet veel.

Vind de staart erg gerafelt???
 
srry ben nieuw en wat voor geduld
 
Ik denk dat Bertus bedoelt dat het vanzelf wel komt. Met Black Molly's krijg je sowieso na een tijdje kleintjes.
 
Als jij in andermans topic vragen stelt, is het later niet meer terug te vinden.
Omdat jij IN Wendy G je vragen stelt.

Dus, open een eigen topic,Anders gaat het door elkaar.
Dacht ik nu al,omdat het over EEN zelfde vissensoort gaat.
 
ik bdl ik weet ook niet meer hoe ik een topic moet maaken
 
nee ik volgde dit net
 
wacht goudvissen ??
 
oh snaput al danku wel
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

      You haven't joined any rooms.
      Terug
      Bovenaan