Wat is er nieuw

Blauwe nannacara

  • Onderwerp starter Onderwerp starter Bogaatje
  • Startdatum Startdatum
B

Bogaatje

Guest
Sinds een paar weken heb ik twee blauwe nannacara's. Een man en een vrouw. Tot mijn grote verbazing hebben ze al een heleboel jongen. Kan ik deze allemaal gewoon in de bak laten zitten of kan ik ze beter overzetten? Paps of mams zorgt erg goed voor hun kroost en jagen iedereen die in de buurt komt weg.

Mijn tweede vraag is hoe ik het verschil tussen de man en de vrouw kan zien. Het is een nannacara anomala, maar dan in het blauw. De grootste van de twee bewaakt hun nest, maar volgens mij is de grootste meestal de man en volgens algemene omschrijvingen bewaakt de moeder het nest.
 
Gewoon lekker laten zitten en de natuur zijn gang laten gaan. Of er verschil te zien is bij deze kweekvorm weet ik niet, bij de gewone vorm is het vrij eenvoudig te zien. Mannetje is daar ook een stuk groter, dat zal bij de kweekvorm ook wel zo zijn
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

      You haven't joined any rooms.
      Terug
      Bovenaan