Wat is er nieuw

Corydoras ziet erg bleek

Eva&Rosa

Well-known member
Lid geworden
9 januari 2021
Berichten
160
Leeftijd
50
Locatie
Omgeving Groningen
Hallo! Ik heb gister 2 Corydoras aeneus albino bijgekocht. 1 is heel actief maar de ander zit steeds in een hoekje. Hij ziet ook erg bleek, zelfs voor een albino. Is dit verhuis stress of iets anders? Eerlijk gezegd zien zijn vinnen er wat afgeknabbeld uit ook. Hij/zij eet wel. Voor vergelijk zie foto. De grote had ik al.
 

Bijlagen

  • 20210205_153435.jpg
    20210205_153435.jpg
    146.8 KB · Weergaven: 150
  • 20210205_153407.jpg
    20210205_153407.jpg
    131.2 KB · Weergaven: 159
Als ik mijn Cory's bekijk dan zie ik verschil per vis. De panda's zijn super levendig maar worden door de guppen meer belaagd dan de Acuratus en haar gekruiste nakomelingen. De panda's krijgen weer meer kleur doordat ik de waterwaardes aan het verbeteren ben, de andere zijn op leeftijd en de kleuren zijn wat "uitgewist". Ondanks dat de panda's snelle rakkers zijn, hebben zij meer averij opgelopen door de guppen dan de andere die niks mankeren.

Het zou dus kunnen zijn dat je Cory zich probeert te verbergen en te herstellen. Toen je ze kocht, waren ze toen even levendig? Had de timide Cory toen meer vissen om zich heen dan de ander of verschool hij zich al?

Hoe zagen de andere Corydorassen en vissen in dezelfde bak eruit? Ook dezelfde beschadigingen aan de vinnen? Als je op dit laatste "ja" kan zeggen dan zou je rekening moeten houden met een ziekte.

Ik hoop dat je er snel achter komt wat het is en zo de zielige eventueel kan helpen.

Groet,
Stella
 
Dank je. Ik heb ze in de winkel maar kort gezien, ivm lockdown, daar waren ze op het eerste gezicht allebei levendig wel. Misschien heeft hij inderdaad wat averij opgelopen en daardoor schuw. Dus bij jou kunnen de kleuren ook wel varieren? Goed om te weten!
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

    You haven't joined any rooms.
    Terug
    Bovenaan