Wat is er nieuw

Goeden Dag Topic

oh ik kan niet eens zover tellen dus ....
 
Wat een renner MVP super kampioen !!!
 
forum nu sneller met de nwe hardware is mijn idee....bij jullie???
 
:sorry:


Mij is geen verschil opgevallen. Ik zie wel dat ik nu aanvankelijk bv geen vetschrift, afbeeldingen, linkjes etc in kan voegen. Na het tikken op [ ] kan dat in eens wel. [ ] was de enige optie die ik leek te hebben. Ik heb helaas van de situatie daarvoor geen screenshot.
Werk nu op de iPad, op de PC heb ik dit nog niet zien gebeuren.
 
Hê, forum is er weer!
 
Morgen, fijne zondag allemaal !
 
Morge.
 
Moge binnenkomers op een grijze dag.
 
Moge Stefan en knappe overwinning weer voor Mc Laren.
 
Mogguh, volgens mij gaan de foto’s nu weer zoals t hoort.
 
Ik zeg alvast middag allemaal en het lijkt al voorheen goed te werken.
 
Goede bijna middag.

Leuk klusje voor de zondag. Oude silicconenkit verwijderen...

siliconen.jpg
 
Zal volgende keer de foto eerst wat verkleinen... 🙁
 
Middag Hans en je gaat zelf kitten begrijp ik.
 
Dit is een oud terrarium waar ik een soort van nat - droog bak van wil maken. Maar de oude siliconenkit is erg bros en hier en daar verdwenen. Dus maar schoonkrabben en opnieuw kitten.
 
Middag. Met auto naar de wasstraat geweest en wat boodschappen gedaan.
 
Goedemiddag, hier wasjes gedraaid, binnenvolière gedaan, gestofzuigd... en nu even pauze met een kopje thee.
 
Hier met airbrush en lijm bezig geweest. Zo een bakkie en de vrouw naar t werk sturen.
 
Middag. Met auto naar de wasstraat geweest en wat boodschappen gedaan.
Volgens mij begon het destijds bij Aldi. Daar kon je naast je boodschappen ook een computer kopen. Maar in Emmen denken de wasstraat eigenaars vast dat ze niet achter kunnen blijven. Dus nu ook daar boodschappen verkrijgbaar? 🙂🙂😉
 
Middag Nicole, Ben en Albert en er is een gezegd die luidt: vrouw achter het stuur........................................... :DD :DD
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

      You haven't joined any rooms.
      Terug
      Bovenaan