Ancistruz
Well-known member
- Lid geworden
- 16 januari 2019
- Berichten
- 4,186
O die daar heb ik een koppeltje in mijn aquariumEuropese meerval
O die daar heb ik een koppeltje in mijn aquariumEuropese meerval
Denk dat het hier te koud is, voor ze.Groter zelfs 😉 maar die zwemmen ook gewoon op de maas hoor daar hoef je niet voor naar de ebro.
Nee hoor dat valt wel mee. Ze worden de laatste jaren actief bevist op de maas en ik kan je vertrllen dat ze groter zijn dan 2 meter 🙂Denk dat het hier te koud is, voor ze.
En, er is ook geen spiering meer.
Vroeger werd spiering met kruisnet gevangen, op de Merwede havens. Kon je emmertje spiering kopen.Nee hoor dat valt wel mee. Ze worden de laatste jaren actief bevist op de maas en ik kan je vertrllen dat ze groter zijn dan 2 meter 🙂
Edit: https://www.sportvisserijnederland....al-van-ruim-2-5-meter-in-nederland-video.html
Bedoel je dat er geen spiering meer is dat ze die eten? Want deze jongens eten alles wat in hun bek past. Van grote karper tot kleine voorn van eend tot rat.
Deze website staat er om bekend dat de ze bakmaten opgeven die aan de (te) krappe kant zijn.Neen. corydoras paleatus kunnen minimaal in een 60cm
http://www.seriouslyfish.com/species/corydoras-paleatus/ geeft 24 inch aan in breedte en dat is 60 cm afgerond.
Ik vind het zo grappig dat mensen maar dingen roepen wat minimaal moet terwijl dit onzin is. Roep eens dingen wat wel klopt.
Deze website staat er om bekend dat de ze bakmaten opgeven die aan de (te) krappe kant zijn.
Mijn paleatus heb ik vanaf November. De vrouwen zijn al 6cm. En dat zouden ze ws niet zijn geworden in een 60cm bakje.
Vissen vergroeien als ze in een te kleine bak worden gehouden.Maar dan is de.mythe ook boven tafel dat een vis naar dw bakmaat groeit. Dat wilt zeggen dat een gibbiceps maar 10 cm wordt in een 60cm?
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.