Wat is er nieuw

Planten beschadigd

  • Onderwerp starter Onderwerp starter LeThjumas
  • Startdatum Startdatum
L

LeThjumas

Guest
Heb deze planten vrijdag gekocht, alleen beginnen ze nu schade op te leveren, zo is te zien in de foto's dat het blad geel wordt en het weefsel soortvan kapot gaat en de bladeren beginnen op sommige bladeren zwarte vlekken te ontwikkelen.
1619976764491.png
1619976796048.png
 
Dat gebeurt regelmatig met nieuwe planten, zorg dat je waterwaarden in orde zijn en dat deze plant ook bodemvoeding krijgt, je zal op den duur wat bladeren verliezen, maar er komen dan ook gezonde bladeren aan, dus even geduld hebben, als het blad nog erger word kan je er gerust een paar vanaf snoeien, als er maar een stuk of 4 overblijven komt de plant straks weer helemaal bij.
 
Welke planten voeding raadt u aan om erbij te doen?
 
Echinodorussen gaan soms kort na aanschaf helemaal kapot, maar krijgen dan vrij snel weer nieuwe bladeren dus je hoeft je geen zorgen te maken. beetje bodemvoeding zal ie waarderen!
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

    You haven't joined any rooms.
    Terug
    Bovenaan