Lekker erwtensoep ook mijn favorietBen even in de keuken bezig geweest. Ff klein pannetje soep maken.
Te veel werk of namen ze te veel ruimte in?Ik heb met name bij de orchideeën flink uitgedund
Die is heel mooi en grootin bloei met een flinke tros paarse bloemen
Ik vraag me af wat jij een grote pan soep noemt dan😉Ben even in de keuken bezig geweest. Ff klein pannetje soep maken.

Ziet er lekker uit ook. De 4 worsten die ik geweld heb staan nog niet op de foto. Wortel gebruik in zelf niet, dat is het enige verschil denk ik. Heb er echt al zin in, het hele huis ruikt heerlijk.Lekker erwtensoep ook mijn favoriet
https://aquaforum.nl/threads/wat-schaft-de-pot-bij-jullie-vandaag.176115/page-134#post-2530833
Ben gewend dat familieleden een pannetje komen halen, maar nu we in Zuid Limburg wonen is dat een beetje ver natuurlijk. Dan maar in de vriezer. En de buurtjes lusten ook wel wat denk ik. 😀Ik vraag me af wat jij een grote pan soep noemt dan![]()
![]()
Heb ik nog niet geprobeerd, ga ik ook eens doen Albert.Snert/Erwtensoep gaat hier altijd met de slowcooker. Lekker hele dag aan laten staan.
Ik vond dat ze in de wintermaanden teveel ruimte in nemen. Er zijn er naar een liefhebber in de buurt gegaan. Tegenover hem had ik maar een paar plantjes 😁 . Hij heeft meer dan orchideeën maar ik weet zeker dat de planten daar goed terecht zijn gekomen.Te veel werk of namen ze te veel ruimte in?
Snert/Erwtensoep gaat hier altijd met de slowcooker. Lekker hele dag aan laten staan.
Aanrader hoor de slowcooker, ook voor bv stoofvlees.Heb ik nog niet geprobeerd, ga ik ook eens doen Albert.
Ja daar heb ik hem al voor gebruikt, maar nog niet voor soep. Heb hem pas.Goedenavond
Ik vond dat ze in de wintermaanden teveel ruimte in nemen. Er zijn er naar een liefhebber in de buurt gegaan. Tegenover hem had ik maar een paar plantjes 😁 . Hij heeft meer dan orchideeën maar ik weet zeker dat de planten daar goed terecht zijn gekomen.
Ik heb hier nog wat staan voor hem. Bloeit nu ook dus het geschikte moment om weg te geven. Het is mijn kleinste orchidee. Bloemetje is kleiner dan een duimnagel.
Bekijk bijlage 392211
Aanrader hoor de slowcooker, ook voor bv stoofvlees.
Er zijn er naar een liefhebber in de buurt gegaan
Wat een leuke bloem, ziet er heel knuffelbaar uitHet is mijn kleinste orchidee.

Las al dat ze extra pakketbezorgers zochten in Enschedestiekem vast wat winter/kerst deco geshopt online.![]()


Niet te hard mee knuffelen hoorDie was er vast blij mee.
Wat een leuke bloem, ziet er heel knuffelbaar uit![]()
want het is een teer dingetje. Ruikt naar citroen. Zitten nu zo'n 5 bloemstengeltjes op. Zo'n stengeltje produceert steeds weer nieuwe knoppen.Als je de kinderbeveiliging snaptZo gepiept met een Quooker kraan.
Moest uitleg krijgen bij die van schoonouders, werkte weer anders dan de vorige.2x drukken en draaien heAls je de kinderbeveiliging snaptMoest uitleg krijgen bij die van schoonouders, werkte weer anders dan de vorige.
Worden er steeds meer helaas.En we branden een kaars op Allerzielen vandaag voor de mensen die we missen.. 😢
Dat had ik even eerder moeten weten2x drukken en draaien he

Beterschap voor KIk zal eens weer een kop thee maken voor de patiënte, en voor mezelf. en ook voor de zoon uiteraard. Zo gepiept met een Quooker kraan.
Ik ben wel eens naar een winkel teruggegaan omdat ik dat verd*mde batterijvakje niet open kreeg 🤭Als je de kinderbeveiliging snaptMoest uitleg krijgen bij die van schoonouders, werkte weer anders dan de vorige.
Tegenwoordig zitten veel batterijklepjes met een schroefje vast, ook zo irritant. Sommige doppen met kinderbeveiliging krijg ik nauwelijks open🙈Ik ben wel eens naar een winkel teruggegaan omdat ik dat verd*mde batterijvakje niet open kreeg 🤭
Tnx. Flinke griep met spierpijn, vermoeidheid, hoesten koorts en enorm veel slapen en zwetenBeterschap voor K
Ik ben wel eens naar een winkel teruggegaan omdat ik dat verd*mde batterijvakje niet open kreeg 🤭
Het alarm dat mijn moeder droeg was ook zoiets. Amper open te krijgen. Eerst een mini schroefje en daarna tja... toch maar eens voorzichtig een mini schroevendraaiertje ergens tussen gezet. En toen hij eenmaal open was, bleek de printplaat er los in te liggen. De batterij zat op de achterkant van de printplaat vast.Tegenwoordig zitten veel batterijklepjes met een schroefje vast, ook zo irritant. Sommige doppen met kinderbeveiliging krijg ik nauwelijks open🙈
Dat klinkt niet goed! Hopelijk knapt ze snel op.Tnx. Flinke griep met spierpijn, vermoeidheid, hoesten koorts en enorm veel slapen en zweten
Het begon donderdag, de collega’s stuurde haar naar huis om 1800uur. Dus al dik 3 dagen aan de pcm en hoestdrank, Fluimicil.Dat klinkt niet goed! Hopelijk knapt ze snel op.
Soms vraag je je af wie deze dingen ontwerpt. Volgens mij proberen ze zelf nooit uit of het functioneerd.Deze won niet de prijs voor gebruiksvriendelijkheid.
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.