Ja is schimmelslijm. Bij gebrek aan bacterieen hebben schimmels nog vrij spel.
Nee geen zorgen maken, het verdwijnt vanzelf, je kan het afzuigen als je een waterwissel gaat doen, maar als je bak nog geen 4 weken draait zou ik geen water wissel doen maar handmatig verwijderen.is dit iets waar ik me nu zorgen om moet gaan maken. Ik heb net de geplande waterwissel weer uitgevoerd.
Nee geen zorgen maken, het verdwijnt vanzelf, je kan het afzuigen als je een waterwissel gaat doen, maar als je bak nog geen 4 weken draait zou ik geen water wissel doen maar handmatig verwijderen.
Prima, kan je het gelijk afzuigen als je wil.Ik heb een aqua soil dus ik moet me water in de opstart verversen met een vast schema. hit duurt 3 weken hierna kan ik het een keer in de week doen
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.