Wat is er nieuw

Goeden Dag Topic

Goedemorgen,

Dalijk beginnen aan het aquarium deze is echt uit zijn voegen gegroeid in de afgelopen 2 weken dat ik op vakantie was.
Dat stond voor gisteren op het programma maar na thuiskomst bleek het goed mis te zijn met de koivijver ( zie topic mijn andere hobby's) dus ik heb dit moeten uitstellen.
20260811_082949.jpg
 
Goedemorgen allen,

Operatie zolder gaat hier gewoon door. Ondertussen ook maar de stapel woordenboeken weggegooid, die zijn tegenwoordig overbodig met al die nieuwe technieken 😀
 
Goedemiddag, de helft van de werkweek zit er al weer op voor me. Alles weer op orde na 1,5 dag mail en orders afwerken.
Dus komende 2 dagen kan ik weer rustig aan doen.
 
Goedemiddag

Ondertussen ook maar de stapel woordenboeken weggegooid, die zijn tegenwoordig overbodig met al die nieuwe technieken 😀
Dat deed ik een paar jaar geleden ook en in mijn enthousiasme ook een prisma Italiaanse grammatica weggegooid. Nog steeds spijt van. Was onder het mom van "Heb ik toch niet meer nodig".
 
Vandaag weer eens in de dierentuin in Keulen geweest, de aquaria (zowel zoet als zout) zagen er veel slechter uit, mogelijk hebben de warmere weken ook daar hun impact?
 
Vandaag weer eens in de dierentuin in Keulen geweest, de aquaria (zowel zoet als zout) zagen er veel slechter uit, mogelijk hebben de warmere weken ook daar hun impact?
Opzich een mooie dierentuin. Afgelopen voorjaar zijn wij daar ook een dagje geweest. Over het algemeen vind ik de dierentuinen in Duitsland leuker als in NL en vele malen goedkoper.
We hebben dan ook al wel elke dierentuin gehad volgens mij in de grensstreek op max 2u rijden vanuit geldrop.
Zoo Duisburg heeft een dolfijnshow ook wel leuk om een keer gezien te hebben.
 
Goedesmiddags dames en heren. Lunchtijd. Even een half uur bijtanken voor er weer gebuffeld wordt hierzo.
 
Goedemiddag, eerste werkweek na de vakantie zit er weer op. Nu weekend tot maandagochtend 7:30u.
Osmosewater loopt weer in de jerrycan van 20 liter, over een uurtje afspraak bij de kapper voor mn coupe.
Rest vd middag rust en kalmte. Egaa werken. Zo eerst een soll. gesprek (intern) en dan tot 22:30 aan de slag.
 
Goedemiddag, zomerweertje.
Ik betrapte me er gisteren op dat ik bij 30° zei dat het pas vandaag en morgen warm zou worden. Blijkbaar vind ik 30 graden tegenwoordig 'normaal'.
 
@NicoleE Hadden wij vorige week ook. Wij zaten een ijscoupe te eten. Mijn vrouw zei: als het echt warm is dan zou hij nog beter smaken. Ik keek op mijn app, en hoewel er geen zon was, was het 31 graden....
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

    You haven't joined any rooms.
    Terug
    Bovenaan