Mesonauta
Well-known member
Update 23-12-2025, pH 7,2, 175 ml. per week.
Bak gisteren gesnoeid, een Chihiros lichtunit 10 maanden geleden gekocht (twee weken na mijn vorige bericht). En een tweede filter toegevoegd. Hoop frustratie gehad om de algen en daarom dit forum links laten liggen: draadalg, penseelalg, kiezelwieren en zweefalg. Stug doorgegaan, maar het was soms echt niet leuk.
Alleen de draadalg is nog niet helemaal weg, maar is behapbaar.
Qua visbestand niet veel veranderd: 1 zwaarddrager moeten euthanaseren, groepje Corydorassen uitgebreid en 2 L-nummers toegevoegd. En de keizertetra's fokken nog steeds als konijnen, maar gelukkig doen ze zelf mee aan de geboortebeperking. Af en toe lukt het eentje om op te groeien.
Elkeweg: nu de bak het wat beter lijkt te doen, kan ik e i n d e l i j k beginnen met een beplantingsplan, heb nu veel rood- en bruintinten, daar mag wel wat meer groen bij. En wat zou een grasveldje mooi zijn.