Wat is er nieuw

Garnalen gaan dood en planten zich niet voort

Ik heb ook zo'n lijf dat het regelmatig laat afweten, is hevelen niet handiger?
Vervelend is dat he.. maar hevelen gaat niet hier.. daar is de keuken veel te ver weg voor, zou niet weten hoe ik dat zou moeten doen.
 
Heb hier ook een lange slang.
Zit een snelkoppeling aan de inlaat slang van het filter, klik hem daar aan, kraan open en wachten tot het water eruit is.
Daarna emmer in de wasbak met een pomp en dan pomp ik er weer water in.

Tillen met emmers doe ik ook niet als ik het kan voorkomen.
 
Ik hang de slang gewoon in de bak en zuig met de mond even aan en daarna vul ik weer door een slang aan de kraan te koppelen.
Bij het afzuigen heb ik een korfje op de slang voor alle zekerheid.
 
in de zomer gebruik ik hier een sicce pompje wat ik met een gardena koppeling op een bredere slang aansluit en vul dan de 3 regentonnen, zitten die vol dan gaat het rechtstreeks de tuim in. Zo wordt het herbruikt ipv gelijk het riool in.
 
Ja ik geef de tuin nooit water dus hier loopt het bij het terrasje gelijk een putje in. Water stimuleert alleen maar het onkruid om te groeien en dat willen we niet :DD
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

      You haven't joined any rooms.
      Terug
      Bovenaan