jessicapilon
Well-known member
De Sluiers hier aten ook de Vallisneria rap op maar de reuze Vallisneria niet en dat dikkere blad vinden ze niks dus dat kun je ook proberen.
Goede tip! Precies dit vroeg ik me af. Ga ik de grote eens proberen. 🙂👍De Sluiers hier aten ook de Vallisneria rap op maar de reuze Vallisneria niet en dat dikkere blad vinden ze niks dus dat kun je ook proberen.
Ik ben er zo n 6 weken geleden mee gestart en ze laten ze helemaal met rust en de eerste 3 uitlopers met jonge planten zijn er al. De gewone met smal en smakelijk blad graasden ze tot op 5 cm boven de bodem weg die vandalen.Goede tip! Precies dit vroeg ik me af. Ga ik de grote eens proberen. 🙂👍

Op een dag wil ik de schildpad
Dat heb je goed. 🙂 De meeste soorten hebben een UV-lamp nodig en een warmtelamp.Uit mijn vraag kan je al opmaken dat ik niet bekend ben met schildpadden
Ik dacht altijd dat schildpadden ook een droog gedeelte met een warme lamp moeten hebben, hoe zit dat?
Wilden je schildpadden ze niet als snack?De babygeddon werd me te veel. Ik kan niet meer. Ik ben op. 😆
Geen gek idee, het had in theorie gekund. 🙂 Alleen is die schildpad te traag om ze levend te kunnen pakken. Hij probeert het bij nieuwe vissen nog wel, een dagje, en dan geeft ie het op. ^^'Wilden je schildpadden ze niet als snack?
Oh maar die heb ik. 😂 Ik probeerde laatst tetra's toe te voegen (stuk groter dan een babyvis) en de goudvissen doken er direct achteraan.Je had er een paar roofvissen bij kunnen zetten. Ik heb Xypohophorus helleri, ook van die enthousiaste konijnen....Maar ik heb nu 4 vrouwen apart gezet om jonkies te kunnen groot brengen, in de bak redt er eens eentje het per half jaar. Met dank aan de Aplocheilus lineatussen.
Maar ik weet dat de balans met de huidige drie biggetjes eigenlijk wel goed is. Hebben de andere vissen ook nog de kans om wat te eten zeg maar.Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.