Wat is er nieuw

De boekenplank

Nee nooit zo'n ding in m'n handen gehad...........
 
De verborgen taal van bloemen, door Vanessa Diffenbaugh heb ik uit. Mocht ik het een aantal sterren geven dan kreeg die boek er van mij niet meer dan ⭐⭐⭐van de 5. Maar misschien is het mijn type boek niet, wat ik eerder aan had gegeven. Een Roman is niet echt mijn ding maar soms moet je je comfortzone eens verlaten om iets anders te ervaren. Daarbij een vrij abrupt open einde. Maar dusdanig dat het voor mij niet uitnodigend is een tweede deel te lezen mocht dat er zijn (Is er niet). Was het een mooi boek? Ja. Was het een boek voor mij? Nee.

Nu In een oogwenk, door J. Callaghan ook op de ereader gezet. De stem die het boek voorleest pakt mij niet echt dus deels op de ereader verder. Verder staat klaar De leraar, van Freida McFadden.
 
Hier weinig nieuws onder de zon. Ik lees nog steeds “In een oogwenk”.
499 pagina’s gehad en nog royaal 400 te gaan.
Fijn boek maar niet zo spannend dat ik het niet weg kan leggen.

IMG_9083.jpeg
 
Oh ja, het zijn pagina's in het boek, dus niet die korte pagina's op de ereader.
Beste pil dus. Ik heb het boek niet in het echt gezien.
 
Hier weinig nieuws onder de zon. Ik lees nog steeds “In een oogwenk”.
499 pagina’s gehad en nog royaal 400 te gaan.
Fijn boek maar niet zo spannend dat ik het niet weg kan leggen.

Bekijk bijlage 394749
Altijd weer spannend zo'n lijk in zachte modder:DD
 
'In een oogwenk' door Jo Callaghan uit. Wordt op de markt gezet als thriller maar echte spanning vond ik ver te zoeken. Het boek kabbelde lang wat voort en eigenlijk wist ik al heel vroeg welke draai het verhaal zou nemen. Beetje voor de hand liggend. Een tweede boek van haar zal ik waarschijnlijk niet gaan lezen.

Nu begonnen aan deel vier (Laatste adem) van de Erika Foster serie. De boeken uit deze serie zijn geschreven door Robert Bryndza. De boeken die ik tot nu toe las van Robert Bryndza, kon ik maar moeilijk weg leggen.
 
Deel 1 uitgelezen en ja het is net zo zoetsappig en voorspelbaar als het eruit ziet :DD
Net begonnen in deel 2.
20260205_220748.jpg20260228_192954.jpg
 
Deel 1 uitgelezen en ja het is net zo zoetsappig en voorspelbaar als het eruit ziet :DD
Net begonnen in deel 2.
Bekijk bijlage 395103Bekijk bijlage 395104
Het gaat erom dat je even in die andere wereld kunt duiken of of dat zoetsappig is of niet. Het gaat erom dat jij er plezier aan beleeft en even fijn kunt ontspannen.
 
Het gaat erom dat je even in die andere wereld kunt duiken of of dat zoetsappig is of niet. Het gaat erom dat jij er plezier aan beleeft en even fijn kunt ontspannen.
Helemaal mee eens :daisy:
 
Beleefd aanbevelend:
(Link naar webshop wordt met liefde per PB gestuurd)
1(1).png
promofoto.jpg



TREIN ZONDER BESTEMMING


Van woelige baren naar het klaslokaal: een zeemanshart aan de wal.


Menno Jacobs neemt de lezer mee op een reis die even onvoorspelbaar is als de Noordzee bij windkracht zes. In Trein zonder Bestemming bundelt hij dertig jaar zeemanschap in een serie messcherpe, eerlijke en vaak hilarische observaties. Maar dit is geen standaard maritiem dagboek.Jacobs beschrijft de transitie van een zeeman die noodgedwongen de overstap maakt naar de schoolbanken – en ontdekt dat het opleiden van de nieuwe generatie nautici minstens zoveel avontuur, frustratie en voldoening biedt als het varen zelf.


Meteen authentieke pen schetst hij de dagelijkse praktijk: van het 'opknappen' van zieltogende reddingssloepen met 1e-jaars studenten,tot het begeleiden van 'kikkertjes' tijdens Delfsail. Maar tussen deregels door klinkt ook de diepere reflectie: wat gebeurt er met een man als het constante ritme van de zee wegvalt?"
 
Leuk dat mensen hun levenservaringen op deze manier delen. Is het ook aan te bevelen voor mensen zonder zeebenen?
 
Leuk dat mensen hun levenservaringen op deze manier delen. Is het ook aan te bevelen voor mensen zonder zeebenen?
Jazeker. Juist!
Er worden nauwelijks echte zeemanstermen gebruikt, en waar dat wel zo is worden ze toegelicht.

Het is echt een boekje over hoe ik met de studenten omga en andersom.
In alle bescheidenheid : het is een echt feel good boekje geworden.

En nog vier iets langere verhalen die niet met de school te maken hebben maar met mijn persoonlijke ervaringen.
(Waaronder het titelverhaal: Trein zonder Bestemming. )
 
Robert Bryndza's "Laatste Adem" uit. Begonnen aan een ouder boek. Een Tess Gerritsen - Het aandenken.

Ik kom momenteel vaak niet verder dan 10 minuten hier en daar wat lezen en dat schiet natuurlijk niet lekker op.
Ik lees wel eens op groepen dat mensen een boek in een dag uit hebben, of er 3 per week lezen. Dan vraag ik me serieus af waar ze voor de rest nog tijd voor hebben. Ik ben een snelle lezer maar zelfs als ik de nacht door lees dan heb ik een boek niet helemaal uit. Dan gaat het over boeken tussen 350-500 pagina's.

Ik lees veelal in bed en de keren dat ik een nacht door kan lezen zijn per jaar op 1 hand te tellen. Misschien kennen jullie het wel; Nog 1 hoofstuk. Ok nog 1 hoofdstuk. Hmmm het volgende hoofdstuk is een korte, nog eentje dan 🙂
Als je series kijkt gaat dat denk ik net zo.
 
Ik ben begonnen aan het boek: Het menselijk tekort, van Midas Dekkers. Ik vind het mensenras ook tekort schieten en ben benieuwd hoe hij dat omschrijft.
 
Ik ben begonnen aan het boek: Het menselijk tekort, van Midas Dekkers. Ik vind het mensenras ook tekort schieten en ben benieuwd hoe hij dat omschrijft.
Ik heb een keer een boek over ratten in het algemeen gelezen. Ik meende ook geschreven door Midas Dekkers. Ik kan dat boek helaas online niet meer terugvinden. Ook niet op zijn wiki. Dus waarschijnlijk was het toch een andere schrijver. Was een fantastisch boek.

Edit: OK, AI geraadpleegd want met tante Google kwam ik niet ver. En het blijkt een boek van Maarten 't Hart geweest te zijn. Ook een bioloog natuurlijk dus daar is mijn verwarring ontstaan.
https://boekenbalie.nl/ratten/9789029521741
 
Help Users

You haven't joined any rooms.

    You haven't joined any rooms.
    Terug
    Bovenaan