Middag Albert.
Ik kan je niet helpen helaas, lees al mijn boeken in hard copyGoedenavond.
Ereader op orde aan het brengen.
Al mijn boeken voorzien van het genre in de titel. Ik dacht dat dit dan ook zo op de ereader werd weergegeven. Niet dus. Op zoek naar een andere manier.
Op naar de boekenplank.
Laatst nog geprobeerd, heb een flink aantal Engelstalige boeken liggen die ik nog graag lees, maar ik lees vaak voor het slapen gaan in bed, en dan vind ik zo'n papieren boek onhandig.Ik kan je niet helpen helaas, lees al mijn boeken in hard copy![]()
Lees nooit in bed, vind ik veels te oncomfortabel. Gewoon lekker op de bank hier. Maar iedereen heeft z'n voorkeuren. Engelse boeken dus maar bewaren voor overdagLaatst nog geprobeerd, heb een flink aantal Engelstalige boeken liggen die ik nog graag lees, maar ik lees vaak voor het slapen gaan in bed, en dan vind ik zo'n papieren boek onhandig.
Dat hangt een beetje af van hoe laat ik naar bed ga. Vaak is dat tegen kwart over 9 of half 10. Dan houd ik het wel even vol. En als het echt een spannend boek is dan lees ik door, heb wel eens doorgelezen tot in de ochtend, oeps!Lees je dan ook redelijk lang of val je na 10 minuten in slaap?
Ik wed dat je vroeger de TVgids las 😉O ja, ik wil weleens lezen maar als ik eenmaal lig dan slaap ik al voordat ik het boek open heb🤣🤣🤣
Nee hoor, maar ik heb geen geduld om te lezen. Tv kijken vindt ik dan weer leuk maar lezen boeit me niet echt.
Ik dacht dat infrarood panelen alleen vooruit stralen. Dus nu straalt deze over jou heen.Middag hier ook regen en fris
Mooi moment om me te verdiepen in infrarood verwarming paneel en de bediening er van onder het genot van een beker koffie
Bekijk bijlage 367992
valt mee zit lekker in de stralingswarmte en het voordeel warmt ook de objecten op.Ik dacht dat infrarood panelen alleen vooruit stralen. Dus nu straalt deze over jou heen.
Ze hangen ze vaak aan het plafond, boven een zitplaats. Of laag aan de wand.
Maar wel leuk, dat het een mooie ofbeelding is.
Ja heel vroeger wel maar dat is denk ik al zeker 30 jaar geleden want ik wist dan wat er op de tv kwam.Ik wed dat je vroeger de TVgids las 😉
Vroeger...
Nee, die kale zijn ook meer voor aan het plafond, of op de plaats van een radiator.valt mee zit lekker in de stralingswarmte en het voordeel warmt ook de objecten op.
wat de afbeelding betreft is de rede om deze te kiezen.
vind de kale panelen nou niet je dat.
Dan moet je beter de chat lezen en wel mn post van 08.20Nope.. 😉😀
Ik was vanmorgen in het AquaCafe. 😉Dan moet je beter de chat lezen en wel mn post van 08.20![]()
Dat was jij dus op de derde kruk van links🤣Ik was vanmorgen in het AquaCafe. 😉![]()
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.