P
Plankje
Guest
Schitterend!! Ik vind zo’n blackwater bak echt heel mooi. Ziet er super uit.
Bedankt!Mooie foto's. Jammer dat het licht niet aan was 😛
Bedankt John!Heel gaaf allemaal Ruben!
Niks want krijgt hij met 2 armen nog niet eens van hun plek denk ik! 😀
Bedankt Dirk!Prachtig die blackwater bak Ruben.
Bedankt Carlijn!Schitterend!! Ik vind zo’n blackwater bak echt heel mooi. Ziet er super uit.
Bedankt Nicole!Mooie foto's!
Ik vind dat bakje schitterend, ook mooi diepte erin.
Welke thee gebruik je?
Bedankt!Erg gaaf weer!
Hier 15 zakjes in 2 liter, maar ik vermoed dat jij er nog veel meer in hebt.2 liter, heel wat zakjes😀
Ik doe er maar 5 zakjes in. Ik heb het gevoel dat meer niet zoveel nut heeft.Hier 15 zakjes in 2 liter, maar ik vermoed dat jij er nog veel meer in hebt.
Jup. Het liefst tijdens of na een waterwissel uiteraard.Dus een x aantal zakjes in 2L heet water laten trekken, afkoelen en dan de bak in?
Yep, je kan ook zwarte thee gebruiken of de thee nog aanvullen met Catappa, net welke kleur je wilt hebben, of zelfs een combi van rode en zwarte thee.Dus een x aantal zakjes in 2L heet water laten trekken, afkoelen en dan de bak in?
Voor ZA geeft zwarte thee een mooiere kleur, voor ZO-Azië is rooibos beter.Yep, je kan ook zwarte thee gebruiken of de thee nog aanvullen met Catappa, net welke kleur je wilt hebben, of zelfs een combi van rode en zwarte thee.
Ik laat de thee 's nachts staan met de zakjes er in. Dan wordt hij in de loop van de nacht van zeer diep roodbruin ongeveer koffie zwart. En dan merk ik het verschil tussen de dubbele hoeveelheid zakjes erg goed. Ik vind hem nu zelfs tè donker.Ik doe er maar 5 zakjes in. Ik heb het gevoel dat meer niet zoveel nut heeft.
Thanks Ton! 8 maar was de uitslag geloof ikMooi Ruben, succes met de keuring, we gaan het horen.
8 zakjes op 2 literHier 15 zakjes in 2 liter, maar ik vermoed dat jij er nog veel meer in hebt.
JepDus een x aantal zakjes in 2L heet water laten trekken, afkoelen en dan de bak in?
Kom maar hier, heb liters staan😀😛Krijg zin in een kopje thee van jullie 😀
Nou kijk is aan, leer nog is wat in dat topic van @Ruben01
Maar hoeveel liter is de bak? Sorry, heb die info niet paraat.8 zakjes op 2 liter![]()
60LMaar hoeveel liter is de bak? Sorry, heb die info niet paraat.
Ik gooi het dus in ongeveer 210 liter netto.
Hmmm hangt natuurlijk niet van het aantal zakjes af maar van grammen.
Aantal gram moet op het doosje staan als het goed is.60L
Aantal gram weet ik niet, staat er niet op😳
Ik weet ook de inhoud van de bakken op dit forum hoor😛
Bedankt John, maar heb je ook nog een beetje kritie op de scape aubMooi gedaan Ruben en wat komt erin?
maar heb je ook nog een beetje kritie op de scape aub
Heb het alweer weggehaald, vond het niet mooiLijkt echt nergens op zeg😀😀. Nee ik vindt het wel leuk en ben niet zo n scaper dus ik zou er tevreden mee zijn.
Tja, wilde cory's en die willen wel graag zand. Maarja, donker zand hadden we niet meer, fus toen maar dit gedaan😳Ben persoonlijk niet zo’n fan van verschillend bodem materiaal. Maar buiten dat vond ik de eerste nog het mooist.
En ik de derde😛Ik vond de eerste ook mooier![]()
Die komen er zeker in!Mooi garnalenbakje Ruben! 😉
Op zich vind ik dit wel mooi. Meer moeite zou ik hebben met dat kwart ronde randje, overgang zwarte bodem naar licht, het doet mij wat onnatuurlijk aan. Dit omdat je vroeg om een mening, daar wil ik, als ik hem geef, graag eerlijk in zijn. Maar het blijft natuurlijk jou bak. Veel succes ermee!Nieuwe poging:
Bekijk bijlage 267899
Deze vond ik tot nu toe het mooist.Nieuwe poging:
Bekijk bijlage 267899
Op zich vind ik dit wel mooi. Meer moeite zou ik hebben met dat kwart ronde randje, overgang zwarte bodem naar licht, het doet mij wat onnatuurlijk aan. Dit omdat je vroeg om een mening, daar wil ik, als ik hem geef, graag eerlijk in zijn. Maar het blijft natuurlijk jou bak. Veel succes ermee!
Ja, maar als ik zand gebruik, zal dat denk ik veel sneller door de stenen door sijpelen etc. Grind blijft wat beter liggenIk zou zelf voor helemaal zwart zand gaan Ruben
Ik ben bang dat je hier op de langere termijn spijt van gaat krijgen.
Als je planten op het hout zet zul je ook van de stenen er onder weinig zien.
Ik vond je eerste scape het mooist.
Oja, de gulden snede, helemaal vergeten😳Ik zou er meer hout in doen, of iig een groter stuk hout. Daarbij zou ik gebruik maken van de regel van derden. Probeer de focus van de scape niet in het midden te plaatsen, maar op 2/3 van de bak. Ik weet dat dit met een kubus moeilijker is, maar het is het proberen waard zou ik zeggen 😛
Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.